coolite bolt xs | 1500W
Coolite laserepilatsioon
Coolite dioodlaser on esmaklassiline karvade eemaldamise seade. See on hinnatud üheks kõige tõhusamaks ja turvalisemaks laserepilatsiooni seadmeks. Tänu selle tõhususele on karvade eemaldamiseks vaja vähem protseduure, need on soodsamad ning karvakasv seansside vahel aeglustub pikemaks ajaks. Esimesed tulemused on näha juba peale esimest seanssi.
KKK
Kuidas dioodlaser Coolite töötab?
Meie võimas 1500W dioodlaser sihib karvades olevat melaniini ja hävitab folliikuli. Karval on kolm erinevat kasvufaasi ja nendest aktiivses kasvufaasis on umbes 20% karvadest. Kuna me soovime vabaneda kõikidest karvadest epileeritavas piirkonnas, siis on vaja teha umbes 8 korra kuur, et tabada aktiivses kasvufaasis olevaid karvakesi.
Mida protseduur sisaldab?
Esmasel külastusel toimub konsultatsioon, mille käigus selgitab spetsialist protseduuri olemust ja tulemusi ning räägib vastunäidustustest. Seanss kestab olenevalt piirkonnast 5–60 minutit, misjärel antakse teile soovitused seansijärgse hoolduse kohta.
Miks laserepilatsioon?
Dioodlaser on üks tõhusamaid ja turvalisemaid viise karvade eemaldamiseks tagades samal ajal pikaajalised tulemused. Erinevalt raseerimisest ja vahatamisest kus karvajuur jääb endiselt naha alla, siis dioodlaser hävitab ka juure, et edasine karvakasv epileeritavas piirkonnas enam ei kasva.
Kas protseduur on valulik?
Protseduur ei ole valulik, kuid võib tekitada epileeritavas piirkonnas mõningat ebamugavustunnet, mis möödub kohe peale seanssi. Meie Coolite dioodlaseril on edasijõudnud jahutussüsteem mis vähendab samuti ebamugavustunnet – seega tundliku nahaga inimesed võivad mõningat ebamugavust tunda.
Kas see on ohutu?
Seda meetodit peetakse ohutuks, kuna laser on selektiivselt suunatud folliikulitele, säästes külgnevaid kudesid ja nahka.
Millise meetodiga eemaldada karvu protseduuride vahe peal?
Pärast karvade eemaldamist vaha või mõne muu depilatsiooni seadme abil alustab uus karv enda kasvu „puhkefaasist“, mille tõttu võib pikendeda laserepilatsiooni kuuri pikkus. Laserkiirgus mõjub vaid aktiivses kasvufaasis olevatele karvadele. Laserepilatsiooni kuuri ajal palume karvu eemdalda vaid raseerimise abil.
Kuidas hooldada nahka peale protseduuri?
- Vältida tuleks sauna ja basseini 24h jooksul.
- Vältida päevitamist ja isepruunistavaid kreeme sh solaarium kahe nädala jooksul.
- Kasutada pidevalt päikesekaitsevahendit vähemalt SPF 30.
- Mitte kitkuda ega depileerida karvu protseduuride vahelisel ajal.
- Vältida kosmeetikat 24h jooksul.
- Punetuse korral soovitame kasutada Bepanthen ja Panthenol kreemi/geeli.
Millal on oodata laserepilatsiooni mõjude ilmnemist?
Laserepilatsiooni mõju on näha juba 10-14 päeva peale esimest seanssi, kui karvad hakkavad tasapisi välja langema epileeritud piirkonnas.
Millised on tavalised kõrvalmõjud, mis võivad tekkida laserepilatsiooni järel?
Sagedased kõrvalmõjud võivad hõlmata ajutist punetust, kerget turset või nahaärritust. Mõnedel inimestel võib esineda ka lühiajalist pigmentatsiooni muutust või kipitustunnet. On oluline teha laserepilatsioon kogenud spetsialisti juures, et vähendada võimalikke riske ja tagada ohutu protseduur.
Laserepilatsiooni vastunäidustused?
- Rasedus; imetamine
- Roaccutane ja Accutane kreemi kasutamine (akne ravi)
- Diabeet; epilepsia; kardiomüopaatia
- Täitesüstid viimase kahe nädala jooksul
- Südamestimulaator
Kui tihti tuleb käia laserepilatsiooni seanssidel?
Protseduuride vahe peaks olema 4-6 nädalat olenemata epileeritavast piirkonnast. Tihedamini seanssidel käimine ei ole tõhusam ega saavuta kiiremat tulemust, kuna laserkiir mõjub vaid aktiivses kasvufaasis olevale karvale. Peale iga laserepilatsiooni seanssi peaks jääma karvu vähemaks ja kuuri lõpus võib juba seansside vahe jätta ka pikemaks. Edasi võib protseduuri korrata üks kord poole aasta jooksul profülaktika mõttes.
Kas laserepilatsioon võib püsivalt peatada karvade kasvu?
Laserepilatsioon vähendab karvade kasvu pikaks ajaks või isegi püsivalt, kuid tulemused võivad olla individuaalsed. Palju sõltub ka hormonaalsetest teguritest ja muudatustest organismis (rasedus, imetamine, menopaus). Tagasi kasvavad karvad on tavaliselt õhemad ja heledamad, kui enne protseduuri.
Kas laserepilatsiooni võib teha piirkonnas kus on sünnimärk?
Väga suured sünnimärgid kaetakse protseduuri ajaks kinni ning need ei takista protseduuri läbiviimist.
Kas laserepilatsiooni võib teha piirkonnas, kus on tatoveeringud?
Tatoveeringud kaetase protseduuri ajal kinni, kui tätoveering asetseb epileeritavas piirkonnas.